Spółki zależne

Spółki zależne

FULINOWO Sp. z o.o.

Fulinowo to dwa wyjątkowe pensjonaty położone w Kuźnicy (na Półwyspie Helskim) oraz w Grzybowie (okolice Kołobrzegu), w których przez cały rok czekają na gości przytulne i pięknie urządzone pokoje. Fulinowe apartamenty są w pełni wyposażone, z myślą o tym aby pobyt gości był jak najprzyjemniejszy. Każdy pokój jest w pełni umeblowany, każdy ma osobną łazienkę z prysznicem oraz telewizor z platformą satelitarną (na rzadkie deszczowe dni). Na gości czekają ręczniki, pościel, parawany plażowe, gry planszowe oraz cała masa książek i zabawek. Udostępniliśmy także w pełni wyposażoną kuchnię, która gotowa jest na wszelkie kulinarne występy, a także rodzinny ogród. We wszystko włożyliśmy dużo serca. Mamy nadzieję, że zostawicie tu także kawałek swojego.

Rezerwacji można dokonywać na stronie: www.fulinowo.pl. Zapraszamy!

HORNIGOLD REIT S.A.

To marka apartamentów na wynajem krótkoterminowy, usytuowanych w odremontowanych kamienicach w różnych dzielnicach śląskich miast. W każdym apartamencie klimat starych budynków łączy się z komfortem i nowoczesnym designem. To atrakcyjna alternatywa dla hoteli. Zapewniamy większą przestrzeń, bogate wyposażenie, domową atmosferę i konkurencyjne ceny. Gwarantujemy najwyższy standard, prywatność i bezpieczeństwo. Oferujemy apartamenty od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych. Sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę i inwestujemy w kolejne lokalizacje.

Rezerwacji można dokonywać na stronie www.hornigoldreit.pl. Zapraszamy!

ŚLĄSKA PROHIBICJA Sp. z o.o.

Pyszne jedzenie, kameralne koncerty, występy lokalnych artystów… a także huczne wesela, bankiety i przyjęcia w stylu lat 20. XX wieku. To wszystko już za chwilę wróci do nikiszowskiej kamienicy przy ul. Krawczyka 1 w Katowicach. Restauracja będzie serwować tradycyjną, polską kuchnię, ale w interpretacji młodych, zdolnych kucharzy. Oczywiście w menu nie zabraknie typowo śląskiego obiadu oraz najlepszego schabowego w mieście. Jednak Śląska Prohibicja to nie tylko restauracja. Na ponad 800 metrach przestrzeni udostępnione zostaną także kameralne sale biznesowe, apartamenty na wynajem krótkoterminowy oraz sale pod imprezy okolicznościowe.

Pełna prezentacja tego magicznego miejsca znajduje się na stronie: www.slaskaprohibicja.pl