Realizowane projekty

underline

Inwestycja w nieruchomości, to jedna z najbezpieczniejszych metod lokowania środków finansowych. Ryzyko utraty kapitału jest w tym wypadku wyjątkowo niskie, zaś stopa zysku – szczególnie w obecnych warunkach – wysoka.

Górny Śląsk to region stale rozwijający się gospodarczo. W centrach miast stale są przeprowadzane remonty dróg, powstają nowe miejsca parkingowe, galerie i biurowce. Rynek pozostaje atrakcyjny dla zagranicznych przedsiębiorców, a ponadto dysponuje niespożytkowanymi zasobami energii i zaangażowaniem mieszkańców.

Rozwój regionu determinuje ogromne zapotrzebowanie na mieszkania – zarówno dla własnego użytku, jak i pod inwestycje (najem krótko- i długoterminowy).

W naszej ofercie znajdują się budynki z lokalami o zróżnicowanej wielkości – 0d 35 do 160 m. kw. Wymienimy w nich wszelkie instalacje elektryczne, gazowe i wodne, kładziemy nowe podłogi, przygotowujemy w pełni wyposażone łazienki.

Gwarantujemy komfort. Montujemy nowoczesne kotłownie lub przyłącza do miejskich sieci grzewczych. W każdym z lokali doprowadzamy nową instalację i dedykowane liczniki, pozwalające na oszczędne gospodarowanie energią. Jeżeli jest taka możliwość, ocieplamy nasze stuletnie kamienice. Ponadto umieszczamy na dachach ekologiczne panele fotowoltaniczne, pobierające energię słoneczną.

Gwarantujemy bezpieczeństwo. Nasze budynki obsługiwane są przez profesjonalną firmę ochroniarską. W miarę możliwości wokół posesji instalujemy systemy monitoringu oraz bramy montowane elektronicznie. Tworzymy bezpieczne i komfortowe place zabaw oraz obsadzamy podwórza trawą, roślinami i drzewami