Władze spółki

Władze spółki

DR OFKA PIECHNICZEK

Współzałożycielka i Prezes Zarządu spółki Śląskie Kamienice S.A.
Rocznik 1984. Katowiczanka. Ukończyła studia filozoficzne na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz L’École Internationale des Sciences Politiques, uzyskując w 2009 roku jednocześnie dyplom magistra politologii Uniwersytetu Śląskiego oraz dyplom Université de Bordeaux. W 2015 roku obroniła na Uniwersytecie Śląskim pracę doktorską na temat regionalizmu górnośląskiego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w branży PR i reklamie. Zakochana w swoim regionie i w dawnym śląskim budownictwie mieszkalnym.

KAMIL KITA

Współzałożyciel i Dyrektor Finansowy Spółki Śląskie Kamienice.
Rocznik 1976. Budowlaniec. Posiada wieloletnie doświadczenie handlowe, które zdobywał w firmach z branży budowlanej, medialnej, szkoleniowej. W latach 2010 – 2015 Prezes Zarządu dwóch spółek giełdowych Lauren Peso Polska S.A. i Your Image S.A., wprowadzonych przez niego i notowanych na rynku NewConnect. Specjalista w zakresie finansowania zewnętrznego i negocjacji biznesowych. Pasje budowlane i osobiste związanie z regionem wykorzystuje na co dzień w dynamicznym rozwoju spółki.

Rada Nadzorcza

ŁUKASZ ROSIŃSKI
PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ

Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne. Ukończył Akademię Leona Koźmińskiego, specjalność: Strategie inwestycyjne i kapitałowe. Ponadto studiował na Fachhochschule Ludwigshafen am Rhein, Hochschule für Wirtschaft, Niemcy, jest także absolwentem II edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego. W latach 2007-2008 był Stażystą m.in. w Komisji Nadzoru Finansowego, Allianz TFI oraz CMS Corporate Management Services Sp. z o.o. W latach 2008-2012 w Domu Maklerski AmerBrokers S.A. obejmował kolejno stanowiska: Młodszego Analityka Inwestycyjnego, Analityka Inwestycyjnego i Dyrektora Departamentu Corporate Finance. Był odpowiedzialny m.in. za przygotowanie rekomendacji analitycznych dla spółek z sektorów budownictwa, deweloperskiego, chemicznego i gumowego oraz projekty M&A, IPO i emisji obligacji korporacyjnych dla spółek z GPW i NewConnect. W latach 2012-2013 pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w spółce INFINITY8 S.A. (obecnie Dom Maklerski W Investments S.A.), Autoryzowanym Doradcy rynku NewConnect i Catalyst. Od maja 2014 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Macromoney Corporate Finance Sp. z o.o. Od czerwca 2014 roku do maja 2015 roku był Członkiem Zarządu Macromoney Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Od listopada 2014 do kwietnia 2018 pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu The Farm51 Group S.A. Od lipca 2014 roku jest Członkiem Rady Nadzorczej Bloober Team S.A. Od lipca 2015 roku do marca 2018 roku był Członkiem Rady Nadzorczej EBC Solicitors S.A. Od września 2015 roku jest Członkiem Rady Nadzorczej Huckleberry Games S.A. Od października 2015 roku pełni funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej Śląskie Kamienice S.A. Od lutego 2018 roku jest Członkiem Zarządu Crowd Dragons Sp. z o.o. Od kwietnia 2018 roku pełni funkcję Członka Rady Nadzorczej The Farm 51 Group S.A. Od maja 2018 roku jest Członkiem Zarządu VARSAV VR S.A.

KAMILA KLISZKA
CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Gospodarka Przestrzenna (2010), oraz Szkoły Głównównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Marką (2014). W latach 2009 – 2010 pracowała jako Przedstawiciel Medyczny firmy GlaxoSmithKline. Od kwietnia 2016 roku do lipca 2017 roku była Członkiem Rady Nadzorczej Bumech SA. W latach 2011 – 2018 pracowała jako Senior Pharmaceutical Sales Representative w Pfizer Polska. Od 2016 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu G Financial Sp. z o.o

MATEUSZ MARCINKIEWICZ
CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (2009 rok) na kierunku Finanse i Bankowość. Posiada licencję Doradcy Inwestycyjnego nr 453 oraz licencję maklera papierów wartościowych nr 2362. W latach 2010- 2012 pracował jako Doradca Finansowy w A-Z Finanse S.A. W latach 2012-2014 pracował jako Doradca Finansowy i Analityk Finansowy w Norton Kancelarie Finansowe Sp. z o.o. W latach 2013-2014 był Maklerem Papierów Wartościowych w Global Markets OOD o/ w Polsce Sp. z o.o. Od 2014 roku pełni funkcję Doradcy Inwestycyjnego oraz Zarządzającego Aktywami w TFI Capital Partners S.A. Od 2015 roku jest też członkiem Rady Nadzorczej Spółki Portal Piwny S.A

KONRAD MROCZEK
CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Ukończył Akademię Leona Koźmińskiego, specjalność: Strategie inwestycyjne i kapitałowe. Posiada ponad 8 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie bankowości inwestycyjnej zdobyte w departamencie Corporate Finance Banku Zachodniego WBK oraz firmach konsultingowych. Zakres obowiązków obejmował m.in. doradztwo przy transakcjach fuzji i przejęć oraz udział w tworzeniu portfela inwestycji własnych „typu private equity/ venture capital” Banku. Od sierpnia 2016 roku zajmuje stanowisko Prezesa Zarządu Varsav VR SA podmiotu działającego w obszarze wirtualnej (VR) oraz rozszerzonej rzeczywistości (AR).

ANDRZEJ ZIELIŃSKI
CZŁONEK RADY NADZORCZEJ

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej i Politechniki Warszawskiej. Obecnie prowadzi Agencję Ubezpieczeniową. W latach 1991-2013 pełnił funkcję Dyrektora Oddziału InterRiskTU S.A. oraz T.U. i R Polisa S.A. w Węgrowie. W latach 1989 – 1991 był Prezesem Zarządu w Spółdzielni Pracy Kuśmierskiej w Sokołowie Podlaskim. Interesuje się rynkiem finansowym, historią i literaturą.